Osiągnięcia

Dyplomy - lata 2000|2001|2002|2003|2004|2005|2006|2007|2008|2009|2010



Rekordy szkoły

Bieg - dziewcząt 100m - pomiar ręczyny
14,50 Perska Sylwia 2004
14,50 Maślanka Aleksandra 2008
14,65 Wójcicka Dorota 2008

100m - pomiar elektroniczny
14,38-Wójcicka Marta 2009

200m - pomiar ręczny
27,7- Wójcicka Dorota 2009
28,9- Wójcicka Marta 2009
34,60 Kukiełka Agnieszka 2001

300m - pomiar elektroniczny
47,07- Wójcicka Dorota 2009
47,62-Wójcicka Marta 2009
50,84 Balicka Kamila 2004

300m – pomiar ręczny
44,11- Wójcicka Dorota 2009
48,89- Wójcicka Marta 2009
49,18 Balicka Kamila 2005
49,32 Dziedzic Anna 2008
50,29 Stecko Dominika 2009

500m
1:40,80 Zabawa Alina 2000
1:55,90 Łubkowska Sylwia 2006

600m
1:51,68 Kukiełka Agnieszka 2001
1:58,28 Gac Anita 2009
1:58,56 Czajka Magdalena 2009

800m
2:47,91 Kukiełka Agnieszka 2000

1000m
3:37,54 Kukiełka Agnieszka 2000

100m - przez płotki, pomiar elektorniczny
17,79 Wójcicka Dorota 2009

300m - przez płotki, pomiar elektorniczny
49,35- Wójcicka Dorota

4 x 100m - pomiar ręczny
57,76 Wójcicka D, Wójcicka M, Maślanka A, Senkowska J.

4 x 100m – pomiar elektroniczny
56,36 Wójcicka M, Wójcicka D, Maslanka A,Senkowska J.

Skok wzwyż - dziewcząt 1.40 Łubkowska Sylwia 2007
1.25 Janicka Iwona 2005
1.25 Kawka Ewa 2004
1.25 Koniec Klaudia 2008

Pchnięcie kulą 3 kg - dziewcząt 9.17 Maślanka Aleksandra 2009
8.42 Filipowicz Barbara 2002
Rzut oszczepem - dziewcząt 16.30 Wadas Iwona 2001


Bieg - chłopców 60m - pomiar elektorniczny
8,39 Wielosz Arkadiusz 2003

60m - pomiar ręczny
8,05 Kleczkowski Przemysław 2001

100m - pomiar elektorniczny
11,39 Wawryszyn Przemysław 2004
12,61 Kosel Marcin 2007

100m - pomiar ręczny
11,40 Wawryszyn Przemysław 2004
12,75 Pędzik Mateusz 2008

200m - pomiar elektorniczny
25,90 Kleczkowski Przemysław 2001

300m - pomiar elektorniczny
39,89 Kleczkowski Przemysław 2001
40,00 Czerniak Piotr 2007
40,69 Stadnicki Marcin 2005
40.97 Mosek Paweł 2009
41,95 Jakubiak Paweł 2005

300m – pomiar elektorniczny
40,15 Stadnicki Marcin 2004
40,85 Mosek Paweł 2008
41,15 Czerniak Piotr 2007
42,18 Kosel Marcin 2006
42,20 Koszała Paweł 2006
42,57 Jakubiak Paweł 2005
43,83 Bogatko Piotr 2005

400m - pomiar ręczny
1:05,07 Nowak Norbert 2001

1000m
3:02,32 Łopocki Szymon 2009
3:08,34 Długosz Mariusz 2004
3:10,49 Ostasz Paweł 2007
3:21,39 Makochon Adrian 2007
3:21,52 Zduńczuk Damian 2007

2000m
7:10,99 Łopocki Szymon 2008
7:30,60 Musiej Norbert 2001

60m przez płotki - pomiar elektorniczny
10,22 Kleczkowski Przemysław 2002

200m przez płotki - pomiar ręczny
31,20 Kleczkowski Przemysław 2001

300m przez płotki - pomiar elektorniczny
42,70 Kleczkowski Przemysław 2001

4 x 100 m. - pomiar ręczny
48,86 Chmarzyński, Jakubiak, Wawryszyn, Stadnicki 2004

Skok w dal - chłopców 5.77 Wielosz Arkadiusz 2002
5.73 Kozaczuk Radosław 2005

Skok wzwyż - chłopców 1.65 Kopczyński Erwin 2006
1.65 Telicki Maciej 2007
1.55 Bednarz Piotr 2007
150 Jóźwiak Adrian 2008

Trójskok - chłopców 11.24Kleczkowski Przemysław 2002

Pchnięcie kulą 5 kg - chłopców 11.35 Krawczuk Jacek 2002
10.68 Dudziec Kamil 2009
10.23 Adamkiewicz Emil 2006

Rzut oszczepem 600 gram - chłopców 30.47 Pawęska Arkadiusz 2002

Rzut dyskiem 1 kg - chłopców 28.05 Krawczuk Jacek 2001






Wstecz